Regulamin dostaw

 1. Dostawy mogą być zrealizowane przez sklep w następujący sposób:
  1. odbiór osobisty – Warszawa 02-255 przy ul. Krakowiaków 76,
   od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00, po poinformowaniu o przygotowaniu produktów do odbioru, 
  2. przez firmę kurierską działającą na zlecenie e-kiesio.pl bezpłatnie –dla jednorazowych zamówień o wartości powyżej 250,00 zł,
  3. Czas dostawy, najpóźniej trzeciego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia oraz zaksięgowania płatności po stronie sklepu.
 2. Opłaty za odpłatną dostawę kurierem mogą różnić się w zależności od adresu dostawy, wielkości lub wagi dostawy oraz zakresu dostawy. 
 3. Kiesio.pl nie realizuje zamówień w dni świąteczne ustawowo wolne od pracy. 
 4. W przypadku dostaw realizowanych za pośrednictwem firmy kurierskiej klient powinien być obecny we wskazanym przez niego adresu dostawy.
 5. Po dwóch nieudanych doręczeniach produkt będzie do odbioru w punkcie wskazanym przez kuriera jako punkt odbioru nieodebranych przesyłek przez 2 dni.
 6. W przypadku zwrócenia przesyłki do sklepu internetowego towar może być odebrany przez klienta osobiście, zgodnie z punktem 3 regulaminu albo ponownie przesłany do klienta po uiszczeniu nowej opłaty za przesyłkę. Sklep internetowy skontaktuje się z Klientem, aby zweryfikować adres dostawy i ewentualnie wyjaśnić, co stanęło na przeszkodzie zrealizowania dostawy. W przypadku ponownego wysłania zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 7. W przypadku opóźnienia ze strony sklepu internetowego lub niedostarczenia zamówienia zgodnie ze wskazanym terminem sklep skontaktuje się z klientem w celu podania przyczyny oraz ustalenia nowego terminu dostawy, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów przez klienta..
 8. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 01.12.2020 roku.